Apie mus

UAB „PINUS LT“  veiklą medienos importo ir eksporto srityje pradėjo 2014 metais. Didžiulę patirtį medienos sektoriuje sukaupę profesionalai susivienijo su verslo vystymo bei strateginio planavimo grupe bendram tikslui - teikti kokybišką medienos produktų pasiūlą užsienio rinkoms bei tapti lyderiaujančia pjautinės medienos prekybos įmone Lietuvoje.

Ambicinga ir perspektyvi profesionalų komanda, plati patikimų tiekėjų geografija, griežta kokybės kontrolė, gerai išvystytos ir optimizuotos logistikos schemos leidžia patenkinti įvairių medienos produktų gamintojų poreikius skirtingose pasaulio šalyse, pristatant žaliavinę medieną sausumos bei jūrų transportu.

Mūsų darbo prioritetai:

  • Kokybiškų produktų pardavimas

  • Lankstus, greitas ir teisingas požiūris į klientus bei kitas suinteresuotas šalis

  • Kvalifikuota, kompetentinga, atsakinga ir motyvuota komanda.


UAB „PINUS LT“ parduoda kokybišką ir šių dienų aukštus gamybinius reikalavimus atitinkančią medieną. Esame savo srities profesionalai pjautinės kietmedžio medienos (ąžuolo, uosio ir buko) importo rinkoje. Taip pat savo klientams galime pasiūlyti spygliuočių (pušies, eglės ir maumedžio) ir lapuočių (liepa, beržas) medienos lentų.

Mūsų produkcija

Mediena - natūralus gamtinis produktas, dėl savo išskirtinių savybių jau tūkstantmečius naudojama daugelyje sričių. Kiekviena medienos rūšis yra skirtingo kietumo bei tekstūros, todėl šios savybės lemia kiekvieno medienos tipo panaudojimą skirtingų produktų gamyboje.

Kietmedžių mediena

Kietųjų lapuočių mediena visame pasaulyje yra vertinama dėl savo išskirtinių savybių - ilgaamžiškumo, atsparumo ir pritaikomumo tiek interjere, tiek statinių gamybai.

UAB “PINUS LT” importuoja šią kietmedžių medieną:

  • Ąžuolas. Ąžuolo mediena yra ilgaamžė, itin atspari drėgmei, kieta ir gerai lenkiama. Ąžuolo mediena yra tradicinė parketinių ir lentų grindų gamyboje naudojama medžiaga. Taip pat itin daug šios medienos sunaudojama statinių gamybai.

  • Bukas. Buko mediena yra labai kieta, sunki, tanki, tvirta. Bukas savo tvirtumu ir atsparumu prilygsta ąžuolui, tačiau yra jautrus drėgmei. Buko mediena lengvai apdirbama ir šlifuojama, taip pat gerai pasiduoda specialiam terminiam apdirbimui – garinimui.

  • Uosis. Uosio mediena vertinama, kadangi yra sunki, net šiek tiek kietesnė už ąžuolą, labai elastinga ir atspari smūgiams. Iš uosio gaminami baldai, medinės grindys, durys. Dėl savo elastingumo uosio mediena dažnai naudojama sportinių salių grindų įrengimui.

Spygliuočių mediena

Ši mediena yra puiki statybinė medžiaga, nes jos tarpląstelinė tuštuma užpildyta sakais. Spygliuočių mediena yra vienodos spalvos ir tekstūros, lengvai apdirbama ir stipriai atspari puvimui.

  • Eglė. Eglių mediena pasižymi lengvumu, minkštumu, šakotumu, sakingumu. Dažniausiai gaminami rąstiniai nameliai, pirtys, medinės dailylentės, teraslentės ir praktiškai viskas, ką galima panaudoti lauke.
  • PušisPušies mediena yra pakankamai tvirta ir atspari lenkimui. Ją nesunku pjaustyti ir kitaip apdirbti. Dėl savo savybių dažnai naudojama medžio apdirbimo ir statybos pramonėje.

Lapuočių mediena

Miškuos augantys lapuočiai žavi savo tvirtumo ir ilgaamžiškumo savybėmis. Ši mediena yra sunki, kieta, todėl retkarčiais ir sunkiau apdirbama. Tinkama naudoti gaminant baldus tiek viduje, tiek ir lauke.

  • Liepa. Liepos mediena yra labai minkšta, tanki, skali, lengvai apdorojama. Tai vienas minkščiausių medžių. Minkštumas kaip medienos savybė itin palanki darbui su šiuo medžiu, todėl ji plačiai naudojama drožyboje, pirčių gamyboje.
  • Beržas. Beržų mediena yra vidutinio kietumo, tačiau gana stipti ir sunkiai skylanti. Beržas yra lengvai apdirbama rankomis ar staklėmis. Beržas dažnai naudojamas baldų gamyboje: durys, patalpų baldai, dailylentės bei smulkūs medienos dirbiniai.
Susisiekite