Apie mus

Tvari ir niekada nesibaigianti energija – mūsų visų ateitis. Kuo greičiau tapsime jos dalimi, priimsime jos suteikiamas galimybes – tuo greičiau prisidėsime prie žalesnės ateities, kuri yra visų mūsų rankose. Pinus LT, UAB yra oficialus „Bluesun Solar“ saulės elektrinių komponentų atstovas Lietuvoje. Ilgametė patirtis, lankstus požiūris į klientus bei nuolatinis inovacijų siekimas – mūsų kasdienybė. Suprantame, kad neturint patirties suprasti saulės elektrinių galimybes gali būti sunku. Mūsų tikslas – padėti Jums ne tik įvertinti saulės elektrinių naudą verslui bei privačiam asmeniui, tačiau taip pat ir suteikti įrangą bei montavimo paslaugas, kurios leis žengti didelį bei efektyvų žingsnį tvaraus rytojaus link. Saulės elektrinių dalys – saulės moduliai, inverteriai, baterijos, montavimo konstrukcijos, kabeliai ir optimizatoriai – tiesiai iš gamintojo rankų į Jūsų namus.

Mes siūlome

  • Saulės elektrines privatiems asmenims bei verslui.
  • Atliekame saulės elektrinių montavimo paslaugas, kurios apima žingsnius nuo planavimo iki projektavimo, galiausiai, techninės įrangos priežiūros.
  • Atsakome į klausimus, kurie padeda klientams ne tik geriau suprasti elektrinės galimybes, tačiau ir susipažinti su jos priežiūros aspektais.

Susisiekite ir pradėkite gyventi žaliau, tačiau svarbiausia – taip pat komfortabiliai ir kur kas pigiau.Įgyvendinti projektai

Įkeliama...