Apie mus

UAB „PINUS LT“  veiklą medienos importo ir eksporto srityje pradėjo 2014 metais. Didžiulę patirtį medienos sektoriuje sukaupę profesionalai susivienijo su verslo vystymo bei strateginio planavimo grupe bendram tikslui - teikti kokybišką medienos produktų pasiūlą užsienio rinkoms bei tapti lyderiaujančia pjautinės medienos prekybos įmone Lietuvoje.

Ambicinga ir perspektyvi profesionalų komanda, plati patikimų tiekėjų geografija, griežta kokybės kontrolė, gerai išvystytos ir optimizuotos logistikos schemos leidžia patenkinti įvairių medienos produktų gamintojų poreikius skirtingose pasaulio šalyse, pristatant žaliavinę medieną sausumos bei jūrų transportu.

Mūsų darbo prioritetai:

  • Kokybiškų produktų pardavimas

  • Lankstus, greitas ir teisingas požiūris į klientus bei kitas suinteresuotas šalis

  • Kvalifikuota, kompetentinga, atsakinga ir motyvuota komanda.


UAB „PINUS LT“ parduoda kokybišką ir šių dienų aukštus gamybinius reikalavimus atitinkančią medieną. Esame savo srities profesionalai pjautinės kietmedžio medienos (ąžuolo, uosio ir buko) importo rinkoje. Taip pat savo klientams galime pasiūlyti spygliuočių (pušies, eglės ir maumedžio) ir lapuočių (liepa, beržas) medienos lentų.

Mūsų produkcija

Mediena - natūralus gamtinis produktas, dėl savo išskirtinių savybių jau tūkstantmečius naudojama daugelyje sričių. Kiekviena medienos rūšis yra skirtingo kietumo bei tekstūros, todėl šios savybės lemia kiekvieno medienos tipo panaudojimą skirtingų produktų gamyboje.

Spygliuočių mediena

Ši mediena yra puiki statybinė medžiaga, nes jos tarpląstelinė tuštuma užpildyta sakais. Spygliuočių mediena yra vienodos spalvos ir tekstūros, lengvai apdirbama ir stipriai atspari puvimui.

  • PušisPušies mediena yra pakankamai tvirta ir atspari lenkimui. Ją nesunku pjaustyti ir kitaip apdirbti. Dėl savo savybių dažnai naudojama medžio apdirbimo ir statybos pramonėje. Tiekiame tiek statybinę, tiek tarinę pušies medieną
  • Eglė. Eglių mediena pasižymi lengvumu, minkštumu, šakotumu, sakingumu. Dažniausiai gaminami rąstiniai nameliai, pirtys, medinės dailylentės, teraslentės ir praktiškai viskas, ką galima panaudoti lauke.
  • Beržas. Beržų mediena yra vidutinio kietumo, tačiau gana stipti ir sunkiai skylanti. Beržas yra lengvai apdirbama rankomis ar staklėmis. Beržas dažnai naudojamas baldų gamyboje: durys, patalpų baldai, dailylentės bei smulkūs medienos dirbiniai.
  • Drebulė. Drebulės mediena – viena iš geriausių lietuviškų medienos rūšių tinkančių pirčių vidaus apdailai ir gultams. Ji yra lengva, minkšta, šviesi lengvai apdirbama, malonaus kvapo. Būtent todėl, kad yra lengva ir minkšta, ji palyginti mažai įkaista ir nesukaupia kaitinančios šilumos, todėl prie jos galima liestis ir karštoje pirtyje.
  • Juodalksnis. Tik nupjauto juodalksnio mediena būna balta, vėliau kiek pastovėjusi tampa tamsiai oranžine, rausva. Mediena minkšta, labai patvari vandenyje, ilgai nepūva. Tinka fanerai, tarai, baldams, namo durims.

Miškuos augantys lapuočiai žavi savo tvirtumo ir ilgaamžiškumo savybėmis. Ši mediena yra sunki, kieta, todėl retkarčiais ir sunkiau apdirbama. Tinkama naudoti gaminant baldus tiek viduje, tiek ir lauke.

Susisiekite