Pinus LT, UAB – tvarumą, inovatyvumą bei komfortą puoselėjantis prekės ženklas. Mūsų specializacija – modulių, inverterių, baterijų bei kitų saulės elektrinių dalių pardavimas ir montavimo paslaugos Lietuvoje. Ilgametė patirtis bei lankstus požiūris į klientą leidžia mums prisitaikyti prie kiekvienos situacijos, spręsti iškilusias problemas, reaguoti į naujoves rinkoje, kurias patys pirmi stengiamės pasiūlyti savo pirkėjams.

Prekiaujame „Bluesun Solar“ produkcija. „Bluesun Solar Co.“, įkurta 2013-ais metais. Tai yra viena iš pirmaujančių saulės energijos sprendimų kompanijų Kinijoje. „Bluesun solar“ įmonėje dirba daugiau nei 300 darbuotojų, tad galime pasidžiaugti, kad esame tokio didelio, daugumai puikiai žinomo prekinio vardo, partneriai.

Pinus LT, UAB komandoje dirba tik patys geriausi savo sferos specialistai, kurie turi patirties ne tik saulės energetikos, tačiau ir technologijų bei inžinerinėse srityse. Esame ne tik atviri naujovėms, tačiau ir klientų kritikai, kadangi suprantame, kad rezultatą pasiekti įmanoma tik nuolat tobulėjant.

Mūsų komandai svarbiausia:

  • Patenkinti kiekvieno kliento poreikius
  • Paprastai, aiškiai ir klientui suprantama kalba paaiškinti apie įrangą, atliekamus montavimo darbus bei priežiūrą
  • Laikytis tvarios etikos standartų, kurie yra mūsų įmonės prioritetas
  • Reaguoti į inovacijas rinkoje ir jas pasiūlyti klientams

VIZIJA

Tikimės suvienyti žmones gyventi ekologiškiau ir taip kurti švaresnę ateitį, kurios dalis esame kiekvienas iš mūsų. Kviečiame prisijungti ne tik bendruomenę, tačiau ir kitus verslus,  norinčius palaikyti partnerystės santykius veikloje. Padedame savo klientams suvokti visus atsinaujinančios energijos privalumus.

MISIJA

Skatinti žmones ir verslus plačiau domėtis atsinaujinančios energetikos galimybėmis, plėsti saulės energetikos sferą Lietuvoje. Taip pat būti įvairiapuse atsinaujinančios energijos įmone, kuri padeda tiek verslui, tiek privatiems asmenims sumažinti energijos sąnaudas bei neigiamą poveikį aplinkai naudojant pažangias saulės energijos sistemas.

Kurkime švarią, saugią, natūralumu paremta ateitį drauge.

Kartu galime daugiau.

Įkeliama...