Pinus LT, UAB tiek privatiems, tiek verslo klientams siūlo viską, ko tik gali prireikti norint džiaugtis saulės energija – nuo įrangos iki montavimo paslaugų. Tikslas – padėti Jums išvengti bet kokio galimo rūpesčio, mėgautis tvariu, ekonomišku bei komfortabiliu gyvenimu, kurio yra vertas kiekvienas.

KONSULTAVIMAS

Nežinote, kurie saulės modeliai geriausiai dera prie Jūsų poreikių bei montavimo vietos? Kyla daug klausimų, kurie kelia abejones ar apskritai Jums reikalinga saulės elektrinė? Padėsime, atsakysime bei išsklaidysime mitus. Kuo daugiau žinosite – tuo bus paprasčiau priimti tinkamus sprendimus. Kalbėsime Jums suprantama kalba ir kartu sieksime tvaresnio gyvenimo.

APSKAIČIUOSIME

Svajojate apie saulės elektrinę, tačiau bijote labai didelių išlaidų? Pirmiausia žiūrėkite į šią įrangą kaip į investiciją, kuri dažniausiai atsiperka per kelerius metus, o taip pat pasinaudokite mūsų specialistų pagalba bei gaukite tikslius skaičius, kurie padės geriau suderinti poreikius bei galimybes. Apskaičiuosime ne tik Jums tinkamiausio modulio galingumo poreikį, tačiau ir sumas, kurios padės įvertinti investicijas.

SUPROJEKTUOSIME

Mūsų komanda dirba vardan Jūsų patogumo bei stengiasi padėti sutaupyti daug laiko. Ne tik aptarsime tinkamiausių modulių bei kitos įrangos opcijas, tačiau ir pakonsultuosime dokumentų tvarkymo klausimais. Nepasimeskite biurokratinėje rutinoje – kreipkitės į mus ir sutaupysite daug laiko.

ĮRENGSIME

Ne tik prekiaujame „Bluesun“ saulės moduliais bei kita įranga, kuri reikalinga saulės elektrinės funkcionalumui išgauti, tačiau taip pat ir atliekame montavimo darbus. Paslaugas teikiame profesionaliai, mūsų komandoje dirba tik patys geriausi savo sferos specialistai, kurie aktyviai tobulina žinias, kad darbus galėtų atlikti ne tik kokybiškiau, tačiau taip pat ir greičiau. Teigiamos patirtys leis išvengti papildų mokesčių bei džiaugtis funkcionaliai daugelį metų tarnausiančia elektrine.

TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Teikiame ne tik montavimo, tačiau ir techninės priežiūros paslaugas. Ne tik reaguojame į gedimus ir juos tvarkome operatyviai, tačiau taip pat ir konsultuojame įrangos priežiūros klausimais: kaip valyti modulius nuo sniego? Ką galima padaryti, kad elektrinė dirbtų našiau? Kaip dažnai turi būti atliekama techninė apžiūra? Atsakysime į visus klausimus, kurie Jums kyla. Juk žinios padeda džiaugtis įrangos funkcionalumu ir galimybėmis.

Pinus LT, UAB stengiasi padėti klientams kuo greičiau įgyvendinti kelią nuo idėjos iki rezultato. Dirbkite kartu, siekime daugiau ir kurkime tvarią ateitį drauge.

Įkeliama...